Neztrácejte žádný čas!

thumb

 

Už Aristoteles hlásal: „Nemůžeme sice změnit vítr, ale můžeme jinak napnout plachty“. Přesně to jsme taky učinili v Quality Austria s ohledem na aktuální situaci posledních týdnů.

Od 23. března 2020 probíhají naše školení ONLINE. A tak tomu bude až do konce dubna po dobu trvání nouzového stavu. Školení a další vzdělávání v květnu bude probíhat podle dalšího vývoje a přijatých opatření, buď již formou face-to-face nebo stále virtuální formou. Řadu našich kurzů z rozlišných oborů, jako například managementu kvality, bezpečnosti potravin, bezpečnosti práce či risk managementu, jsme převedli do online seminářů. Že se nám podařilo tak rychle zareagovat a úspěšně spustit kurzy ve virtuálním prostoru, je prací celého týmu, na což jsme náležitě pyšní.

V dubnu jsme pro vás připravili následující virtuální kurzy v německém a anglickém jazyce.

Na české verze webinářů „ISO 9001 for Dummies“ a „qualityaustria certifikace – klíč k celosvětově uznávané organizaci“ a dalších vybraných kurzů se můžete těšit v následujících měsících.

Tipy od účastníků kurzů pro jejich maximální využití:

 1.  
 2. 1. Vytiskněte si materiály ke kurzu předem a projděte si jejich obsah.
 3.  
 4. 2. Použijte sluchátka, protože s nimi je kvalita poslechu vyšší a nebudete rušení okolními zvuky.
 5.  
 6. 3. Dělejte si v průběhu kurzu krátké přestávky, díky nimž se pak budete moci lépe soustředit na další části kurzu.

 

Tipy od našich lektorů:

 1.  
 2. 1. Přihlásili jste se na online školení, ale neznáte používaný software? Žádný problém! Organizujeme testovací webináře WebEx, díky kterým se s používaným softwarem seznámíte a zorientujete v něm.
 3.  
 4. 2. Při technických problémech může pomoci stáhnout si WebEx aplikaci a s ní dále pracovat, či zkusit vypnout video, případně úplně kameru.
 5.  
 6. 3. V případě, že zrovna nemluvíte, nastavte si mikrofon na „mute“, abyste zamezili zdvojování (pocit ozvěny) vašich příspěvků do diskuze.
 7.  
 8. 4. Najděte si nějakou klidnou místnost, s co pokud možno nejméně rušivými vlivy a zvuky.

 

Těšíme se na virtuální setkání!

Jakékoliv dotazy týkající se online kurzů posílejte emailem na office@qualityaustria.cz